Airties Air 4820 1700 Mbps 11ac Kablosuz Bağlantı Kiti

Fiyat:
2.160,00 TL
İndirimli Fiyat (%29,4) :
1.524,00 TL
Kazancınız 636,00 TL
Aynı Gün Kargo

cihazlar sıfır kutulu olup alıma mütakip aynı gün kargolanmaktadı

cihazlar 1 ay değiştirme garantilidir

 

Yüksek hızlı 1.7Gbps Kablosuz Bağlantı
802.11ac 5 GHz Tek Bant kablosuz bağlantı çözümü eşsiz yüksek hız performansıyla gerçek zamanlı olarak kesintisiz video dağıtımı sağlar.

 

 

?HD Video Transferi
Aynı anda 10 adet HD video transferi.

 

 

?İçeriğinizi Her Yere Kablosuz Dağıtın
Tablet, akıllı telefon ve laptopunuzdan HD video ve yüksek kaliteli içeriğinize her yerden kusursuz erişimin keyfini çıkarın.

 

 

?Tak & Çalıştır
Kurulum kolaylığı sağlamak için kutudan eşleştirilmiş olarak çıkar, herhangi bir konfigurasyona ihtiyaç duymaz.

 

 

?Küçük Tasarım
9x10 cm lik ölçüleri ile TV ünitenizin içinde en küçük alanı kaplar.

 

 

Diğer Özellikler:

 

?Gigabit Port
2 adet Gigabit portaları sayesinde kablolu bağlantıda da yüksek performans.

 

 

?Gelişmiş Kablosuz Güvenlik
WPA2-Kurumsal, WPA2-Kişisel, WPA-Kurumsal, WPA-Kişisel ve WEP kablosuz şifreleme standartlarını destekler.

 

 

?Otomatik yazılım güncelleme
HTTP üzerinden otomatik yazılım güncelleme özelliği. Güncel yazılımı kullanmak modeminizden maksimum performans almak için önemlidir.

 

Diagram
 
 

?11ac Teknolojisi
Yeni nesil kablosuz Teknolojisi ile yüksek performans imkanı sağlar.
Veri aktarım hızı: HD video uygulamalarını akıllı cihazlar ile paylaşmak için ideal
Yüksek Kapasite: Aynı anda birden fazla cihaza veri aktarımı
Geniş Kapsama Alanı: Daha fazla kapsama alanı

 

?Kusursuz HD Video Aktarımı
Air 4820 beton duvarların kapsama alanı sorunu yarattığı ya da kablosuz kanalların yoğun olarak kullanımı sonucunda kablosuz iletişim problemi yaşanan bölgelerde 5GHz bandında kesintisiz kablosuz video aktarımı sağlar. Akıllı frekeans seçimi özelliği ile kablosuz video aktarımı için en uygun kanalı seçer ve video paketlerini önceliklendirir.

 

?AirTies MESH Teknolojisi ile %100 Kablosuz Kapsama Alanı
AirTies MESH Teknolojisi her evde %100 kablosuz kapsama alanı sağlamak için geliştirilmiş eşsiz bir teknolojidir. AirTies Mesh Teknolojisi çok katlı betonarme yapılarda ve geniş alanlarda ortaya çıkan sinyal zayıflaması sorununu çözer. Kapsama alanını genişletmek için Mesh aginizi ilave AirTies Air 4820 ler kullanabilirsiniz. Böylece kablosuz kapsama alanı dilediğiniz kadar genişletilebilir. AirTies Mesh Teknolojisi çok katlı betonarme yapılarda ve geniş alanlarda ortaya çıkan sinyal zayıflaması sorununu çözer.

 

?WPS
En Gelişmiş Kablosuz Güvenlik Sağlar: WPS sayesinde en üst seviyede güvenlik ayarlarını yapmak için tek yapmanız gereken cihazın üzerinde bulunan ?WPS? tuşuna basmak. WPS teknolojisi arka planda en yüksek güvenlik ayarlarını otomatik olarak yapar.
Kablosuz Ağın Sınırlarını Arttırır: WPS sayesinde Mesh Network kurmak ve kablosuz ağı genişletmek mümkündür. WPS ile kablosuz ağınıza yeni Erişim Noktaları (Access Point) ekleyerek kablosuz ağın sınırlarını genişletmekiçin bir uzmandan yardım almanıza gerek kalmaz. Tüm bu ayarları yapmak için tek yapmanız gereken kablosuz erişim noktalarının üzerinde bulunan ?WPS? düğmelerine basmak. Böylece kablosuz ağınıza yeni erişim noktalarını (repeater) kolaylıkla ekleyebilir ve kablosuz ağınızı dilediğiniz kadar genişletebilirsiniz.
Kablosuz Ağın Yönetimini Kolaylaştırır: WPS sayesinde bilgisayar ağınız üzerinde yaptığınız bazı değişiklikler otomatik olarak kablosuz erişim noktaları üzerinde paylaşılır. Bu özellik ile Mesh Network üzerinde kablosuz ağ şifresini değiştirmek istediğinizde, bütün erişim noktaları üzerinde tek tek ayar yapmanıza gerek kalmaz. Değişikliği tek bir kablosuz erişim noktası üzerinde yaptığınızda, bu değişiklik otomatik olarak diğer kablosuz erişim noktalarına iletilir. WPS ile kablosuz ağı yönetmek işte bu kadar kolay!

 
 

?Portlar: Güç Girişi (12V), 2 x 10/100/1000 Ethernet (RJ-45, auto MDI/MDIX),

?Kablosuz Çıkış Gücü: Max 23 dBm EIRP @5GHz (26-64 kanallar), Max 30 dBm EIRP @5GHz (100-140 kanallar)(anten kazançları dahil)

?Kablosuz Güvenlik: WPA (802.1x, TKIP, PSK), WPA2 (IEEE 802.11i, AES, CCMP), WEP (64/128 bit), MAC Filtreleme, SSID Gizleme

?Kablosuz Standartlar: IEEE 802.11ac, 802.11n, 802.11d, 802.11e, 802.11h, 802.11i standartları ile uyumlu.

?Kablosuz Frekansları: 5.150GHz - 5.250GHz, 5.250GHz - 5.350GHz, 5.470GHz - 5.725GHz

?Kablosuz İletişim Hızları: 6,5 ? 1700

?Kablosuz Band Aralığı: 20MHz, 40MHz, 80MHz

?UPnP Tak&Çalıştır özelliği.

?LED?ler: Güç, Kablosuz Bağlantı Bilgilendirme

?Fabrika Ayarları: Reset düğmesi ile fabrika ayarlarına dönüş imkanı.

?Güç: Harici 12V güç adaptörü.

?Sertifika: CE

?Sınıf 2 cihazdır.

 
 

?Kurulum ve ayarların yapılabilmesi için Ethernet kartı ya da 5GHz 802.11n/ac standartlarında bağlantı özelliği olan, Windows XP, Vista, Windows 7 veya Windows 8 işletim sistemlerinden birine sahip bir bilgisayar.

?Cihazın normal çalışması esnasında herhangi bir bilgisayara bağlı olmasına gerek yoktur.

 

 

 

 

Air 4443 300 Mbps, 4 Ethernet Portlu Kablosuz Ağ Genişletici / Router / 3G Router 
Air 4443 ve sahip olduğu 802.11n teknolojisi ile 300 Mbps"ye varan hızlarda kablosuz veri taşıyın, video izleyin ve resimlerinizi İnternet"e yükleyin. Kablosuz 802.11b/g cihazlar ile geri dönük uyumlu olarak çalışabilen Air 4443, eski teknolojilere kıyasla 6 kata varan hızda kablosuz iletişim sağlar. MIMO (Multiple Input Multiple Output) teknolojisi ve 802.11n standardının getirdiği gelişmiş hata düzeltme sistemleri ile kablosuz ağınızdaki bağlantı problemleri ve paket kayıpları tarihe karışır. 
height="225" Medya Dosyalarını Televizyondan Oynatmanın En Kolay Yolu 
Air4443"ün Medya Sunucu özelliği açık bir bilgisayara ihtiyaç duymaksızın, USB depolama aygıtınızda bulunan tüm video, şarkı ve fotoğraflarınızı kablosuz olarak televizyonda görüntüleyebilmenizi sağlar 

AirTies Mesh Teknolojisi ile betonarme duvarlara takılmayın! 
AirTies MESH Teknolojisi çok katlı betonarme yapılarda ve geniş alanlarda ortaya çıkan sinyal zayıflaması sorununu çözer. Kapsama alanını genişletmek için AirTies Air 4433 ve Air 4443"ye Mesh protokolü ile bağlanan AirTies kablosuz tekrarlayıcı cihazlarını kullanmak yeterlidir. Mesh Teknolojisi sayesinde uzun mesafelere ya da betonarme engellere bağlı olarak yaşanan sinyal zayıflaması önlenir. Ayrıca kablosuz kapsama alanı dilediğiniz kadar genişletilebilir. 
En Gelişmiş Kablosuz Güvenlik Sağlar: AirTouch sayesinde en üst seviyede güvenlik ayarlarını yapmak için tek yapmanız gereken cihazın üzerinde bulunan AirTouch tuşuna basmak. AirTouch teknolojisi arka planda en yüksek güvenlik ayarlarını otomatik olarak yapar. 
Kablosuz Ağın Sınırlarını Arttırır: AirTouch sayesinde Mesh Network kurmak ve kablosuz ağı genişletmek mümkündür. AirTouch ile kablosuz ağınıza yeni Erişim Noktaları (Access Point) ekleyerek kablosuz ağın sınırlarını genişletmek için bir uzmandan yardım almanıza gerek kalmaz. Tüm bu ayarları yapmak için tek yapmanız gereken kablosuz erişim noktalarının üzerinde bulunan AirTouch düğmelerine basmak. Böylece kablosuz ağınıza yeni erişim noktalarını (repeater) kolaylıkla ekleyebilir ve kablosuz ağınızı dilediğiniz kadar genişletebilirsiniz. 
Kablosuz Ağın Yönetimini Kolaylaştırır: AirTouch sayesinde bilgisayar ağınız üzerinde yaptığınız bazı değişiklikler otomatik olarak kablosuz erişim noktaları üzerinde paylaşılır. Bu özellik ile Mesh Network üzerinde kablosuz ağ şifresini değiştirmek istediğinizde, bütün erişim noktaları üzerinde tek tek ayar yapmanıza gerek kalmaz. Değişikliği tek bir kablosuz erişim noktası üzerinde yaptığınızda, bu değişiklik otomatik olarak diğer kablosuz erişim noktalarına iletilir. AirTouch ile kablosuz ağı yönetmek işte bu kadar kolay!! 
AirTies Network Asistanı, kullanıcıların kişisel bilgisayarlarında çalışan ve tüm kullanıcıların ağları üzerindeki ayarlarını yapıp gözlemleyebilecekleri bir uygulamadır. 
Teknik bilgi gerektirmeden her seviyeden kullanıcının rahatlıkla kullanabilmesi için tasarlanmıştır. 
Modeminizin Firmware"inde bir güncelleme olduğunda sizi bilgilendirir ve istemeniz halinde modeminizin Firmware"ini otomatik olarak günceller. Güncel Firmware"i yüklemek, modeminizden yüksek performansı almak ve en yeni teknolojilerden yararlanabilmek için gereklidir. 

Donanım Özellikleri 
Portlar 4 X 10/100Mbps RJ-45 Portu (ETHERNET) 
1 USB 2.0 
Power 
Düğmeler Power On/Off 
Wireless On/Off 
AirTouch (WPS) 
Reset 
Güç adaptörü 9V, 1A, Voltaj Dalgalanmalarına Dayanıklık, 
Ethernet Stardardları IEEE 802.3, 802.3u 
Anten Tipi Yönsüz, 2xDahili 
Anten Kazancı 2 dBi 

Kablosuz Özellikleri 
Kablosuz Standardları IEEE 802.11b 
IEEE 802.11g 
IEEE 802.11a 
IEEE 802.11n 
Frekans Aralığı ETSI 2400MHz-2483.5MHz 
Kablosuz Hızı 802.11b:1/2/5.5/11Mbps 
802.a/g: 6/9/12/18/24/36/48/54Mbps 
802.11n: 300MHz 
Kablosuz Çıkış Gücü Max 20dBm EIRP 
Kablosuz Ağ Güvenliği WEP,WPA,WPA2,802.1x, MAC Adres filtreleme, SSID gizleme 


Firmware Özellikleri 
Desteklenen Diller Tükçe, İngilizce, Rusça 
Router 3G Router Desteği 
Port Yönlendirme NAP/NAPT/DMZ 
Kablosuz AirTies MESH desteği, Multi SSID desteği 
VPN passtrough IPSec/PPTP/L2TP 
Güvenlik IP/MAC/URL filtreleme, SPI Firewall, AntiDos 
USB Tak paylaş DLNA özelliği, Dosya, Printer paylaşımı 
Yönetim WEBUI,TELNET 
Fimware güncelleme Otomatik, WEBUI, AirTies Network Assistant Programı 

Diğer Özellikleri 
Paket içeriği AirTies 4443 
Güç Adaptörü 
Ethernet Kablosu 
Kolay kurulum CD si 
Kolay Kurulum ve Kullanım Klavuzu 
Garanti belgesi 
Ortam Geniş Çalışma Sıcaklık aralığı: 0°C ile 40°C arası 
Geniş Depolama Sıcaklık Aralığı: -40°C ile 70°C arası 
Nemli şartlara Uygun çalışma: %10 ile %90 arasında yoğunlaşmasız 
Sertifikalar CE, RoHs, Wi-Fi 

 
Diğer Özellikler
Stok Kodu0015
MarkaAİRTİES
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2

Ürün Etiketleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.