AİRTİES AİR 5341 TT 72 Mbps 4 PORT KABLOSUZ MODEM

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

BÜTÜN ADSL HATLARDA SORUNSUZ ÇALIŞMAKTADIR
212,40 TL
177,00 TL
%16,7
295,00 TL
200,60 TL
%32
CİHAZLARIN GARANTİ SÜRELERİ BİTMİŞTİR
1 AY DEĞİŞTİRME GARANTİLİDİR

TEŞHİR ÜRÜNLERİDİR.ÇOĞU ÜRÜNÜN SIFIRDAN FARKI YOKTUR.
NADİRENDE OLSA HAFİF SARARMA OLAN ÜRÜNLER VARDIR.
KESİNLİKLE SAĞLAM SORUNSUZ ÜRÜNLERDİR.

TTNET ÜRÜNLERİDİR BÜTÜN ADSL HATLARDA SORUNSUZ ÇALIŞMAKTADIR

 
 
KUTULARI BEYAZ VE GRİ RENKTEDİR
 
BÜTÜN ADSL HATLARDA  SORUNSUZ ÇALIŞMAKTADIR
 
VDSL HATLARDA ÇALIŞMAZ
 
CİHAZLARDA EN STABİL YAZILIM OLAN TTNET VERSİYONUNA AİT FRİMWARE  MEVCUTTUR.
 
CİHAZIN ARAYÜZÜNE  192.168.2.1
KULLANICI ADI:admin
ŞİFRE:ttnet
 
AİRTİES AİR 5341 TT 4PORT KABLOSUZ 72 MBPS KABLOSUZ MODEM
 
 
Çok işlevli:  ADSL2+ Modem, 72Mbps, 802.11n kablosuz erişim noktası, Firewall, 4 10/100Mbps Ethernet portu bir arada.
Kolay kablosuz kurulumu:  WPS desteği olan herhangi bir kablosuz istemciye sadece WPS tuşuna basarak bağlanın.
Internet Televizyonu Servisine hazır:  IP QoS, VLAN (802.1Q), PVC-Port haritalama ve IGMP özellikleri sayesinde herhangi bir IPTV alıcısına kesintisiz olarak HD video iletin.
Diğer Özellikler:
Misafir Ağ:  Misafirler için farklı şifre ve ağ ismi ile ayrı kablosuz ağ yaratın. (VLAN ve Multi SSID özellikleri ile)
Gelişmiş Kablosuz Güvenlik:  WPA2-Kurumsal, WPA2-Kişisel, WPA-Kurumsal, WPA-Kişisel ve WEP kablosuz şifreleme standartlarını destekler.
Son sürat kablosuz bağlantı ile duvarları aşmanın “N-Hızlı” çözümü!  Air 5341 ve sahip olduğu 802.11n teknolojisi ile 72 Mbps hızında kablosuz veri taşıyın, video izleyin ve resimlerinizi İnternet’e yükleyin. Air 5341 eski kablosuz standardı olan 802.11b/g cihazlar ile geriye dönük uyumlu olarak çalışır.. MIMO (Multiple Input Multiple Output) teknolojisi ve 802.11n standardının getirdiği gelişmiş hata düzeltme sistemleri ile kablosuz ağınızdaki bağlantı problemleri ve paket kayıpları tarihe karışır.
WPS ile tek bir tuşa dokunarak kablosuz ağınızı kurun!  WPS sayesinde en üst seviyede güvenlik ayarlarını yapmak için tek yapmanız gereken cihazın üzerinde bulunan “WPS” tuşuna basmak. WPS teknolojisi arka planda en yüksek güvenlik ayarlarını otomatik olarak yapar. WPS sayesinde Mesh Network kurmak ve kablosuz ağı genişletmek mümkündür. WPS ile kablosuz ağınıza yeni erişim noktaları (Access Point) ekleyerek kablosuz ağın sınırlarını genişletmek için bir uzmandan yardım almanıza gerek kalmaz. Tüm bu ayarları yapmak için tek yapmanız gereken kablosuz erişim noktalarının üzerinde bulunan “WPS” düğmelerine basmak. Böylece kablosuz ağınızı dilediğiniz kadar genişletebilirsiniz.
AirTies Mesh Teknolojisi ile betonarme duvarlara takılmayın!  AirTies Mesh Teknolojisi çok katlı betonarme yapılarda ve geniş alanlarda ortaya çıkan sinyal zayıflaması sorununu çözer. Kapsama alanını genişletmek için AirTies Air 5341 ve Air 5341’e Mesh protokolü ile bağlanan AirTies kablosuz ağ genişletici cihazlarını kullanmak yeterlidir. Böylece kablosuz kapsama alanı dilediğiniz kadar genişletilebilir.
Tüm ağınızı tek bir noktadan kolayca kontrol edin ve güncel kalın!  AirTies Network Asistanı, kullanıcıların kişisel bilgisayarlarında çalışan ve tüm bilgisayar ağ ayarlarını yapıp gözlemleyebilecekleri bir uygulamadır. Modeminizin Firmware’inde bir güncelleme olduğunda sizi bilgilendirir ve istemeniz halinde modeminizin Firmware’ini otomatik olarak günceller. Güncel Firmware’i yüklemek, modeminizden yüksek performansı almak ve en yeni teknolojilerden yararlanabilmek için gereklidir.
Internet Televizyonu Servisine hazır!  Air5453 bir IPTV uygulaması için gerekli tüm özelliklere sahiptir. IPTV ve veri trafiğini birbirinden ayırabilmek için 8 adet ATM PVC destekler. Tek PVC üzerinden farklı servislerin sunulması durumunda da IP QoS özelliği kullanılarak farklı servis trafik tiplerine bant genişliği rezerve edebilir ve önceliklendirilebilir. IPTV STB (IPTV alıcısı) AirTies modeminizin kullanımı oldukça kolaydır; sadece herhangi bir Ethernet portuna IPTV cihazınızı bağlamanız yeterlidir. QoS servisleri sayesinde, IPTV görüntü kalitesi her zaman en üst seviyededir.
Portlar:  Güç Girişi (12V, 1A DC), 4 x 10/100 Ethernet (RJ-45, auto MDI/MDIX),
Kablosuz Çıkış Gücü:  Max 20 dBm EIRP @2,4GHz (anten kazançları dahil).
Kablosuz Güvenlik:  WPA (802.1x, TKIP, PSK), WPA2 (IEEE 802.11i, AES, CCMP), WEP (64/128 bit), MAC Filtreleme, SSID Gizleme
Kablosuz Standartlar:  IEEE 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11e, 802.11i standartları ile uyumlu.
Kablosuz İletişim Hızları:  1,2, 5.5, 6, 9, 11, 12, 24, 36, 48, 54, 72
UPnP Tak&Çalıştır özelliği
LED’ler:  Güç, DSL, Internet, Kablosuz Ağ, Ethernet, WPS
Fabrika Ayarları:  Reset düğmesi ile fabrika ayarlarına dönüş imkan
Güç:  Harici 12V güç adaptörü
Sertifika:  CE
Kurulum ve ayarların yapılabilmesi için,  Ethernet kartı ya da 802.11b/g/n standartlarında bağlantı özelliği olan, Windows ya da MAC OS işletim sistemlerinden birine sahip bir bilgisayar. Cihazın normal çalışması esnasında herhangi bir bilgisayara bağlı olmasına gerek yoktur. Tüm Apple veya Android akıllı cihazlar ile uyumlu olarak çalışmaktadır.

Teslimat Bilgileri

Diğer Özellikler
Stok Kodu02
MarkaAİRTİES
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.